Dla firm

Posiłki regeneracyjne

Obecnie pracodawca jest prawnie zobowiązany do zapewnienia nieodpłatnych, ciepłych posiłków profilaktycznych swoim pracownikom w przypadku gdy wykonują oni prace związane z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej określonych wartości i/lub pracującym w szczególnie uciążliwych warunkach.
Posiłki regeneracyjne przysługują także pracownikom wykonującym pracę na zewnątrz (przy wydatku energetycznym: 1500 kcal w przypadku mężczyzn i 1000 kcal w przypadku kobiet) w okresie zimowym tj. od 1 listopada do 31 marca.

I tu przychodzimy do Państwa z ofertą cateringową. Zachęcamy się zapoznać.

Posiłki regeneracyjne polecamy w następujących formach np.:
1. Zupa 500ml + pieczywo – cena 10zł brutto
2. Zupa 500ml + wkładka mięsna – cena 12zł brutto
3. Drugie danie obiadu tj. porcja mięsa + ziemniaki (lub kasza lub ryż) + surówka – cena 22zł brutto
4. Zupa 500ml + drugie danie – 30zł brutto

Posiłki regeneracyjne są świadczeniem, które stanowi koszt w rozumieniu przepisów o funduszu socjalnym. Obiady grupowe są także zwolnione ze składki ZUS i mogą być świetną formą docenienia pracy pracowników. Jednocześnie stałe i terminowe dostawy umożliwią zoptymalizowanie kontroli przerw przewidzianych przez Państwa na posiłki. Pragniemy zaznaczyć, iż jesteśmy partnerem elastycznym – słuchamy oczekiwań i jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania dotyczące potraw spoza standardowej oferty, godzin, dostaw itp. W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową Waszej Firmy.

Minimalne zamówienie – 10 porcji.
Przy większej ilości zamówień – możliwe indywidualnie ustalone ceny.
Zapraszamy do kontaktu !

Kontakt

WIADOMOŚĆ

515 041 359
502 639 441

j.d.catering@op.pl