O Nas

Nasza firma powstała w 2009 roku i specjalizuje się w profesjonalnym przygotowywaniu posiłków dla dzieci. Oferujemy kompleksowe żywienie w szczególności dla dzieci i młodzieży w palcówkach dydaktycznych. Aktualnie obsługujemy żłobki, przedszkola i szkoły na terenie całego Gdańska.

Dysponujemy kuchnią cateringową wyposażoną zgodnie z surowymi wymogami sanitarnymi i jesteśmy pod stałym nadzorem Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Swoją działalność prowadzimy na podstawie decyzji umożliwiającej produkcję żywności od surowca do wyrobu gotowego. Każdego dnia zabezpieczamy próbki żywieniowe – przechowując je przez 72h dla potrzeb Sanepidu.

Od momentu powstania firmy posiadamy same pozytywne opinie na temat jakości oferowanych przez nas usług, a także czystości i wszelkich zasad bezpieczeństwa na kuchni – wydane przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdańsku.

Nasz zespół to doświadczeni kucharze i kucharki od wielu lat gotujący zdrowe posiłki dla najmłodszych. Mając na uwadze prawidłowe odżywianie Państwa dzieci potrawy w naszej kuchni przygotowywane są przy użyciu pieca konwekcyjno-parowego, który pozwala zastąpić typowe smażenie na patelni. Dzięki obróbce parą wodną i gorącym powietrzem przyrządzane przez nasz zespół posiłki są zdrowe, lekkostrawne, zachowują walory smakowe i witaminy a przede wszystkim mogą być przygotowywane bez tłuszczu. Bazujemy jedynie na dozwolonych przez Sanepid składnikach – spełniając przy tym wszelkie normy – jednocześnie stosując się do zaleceń Ministra Zdrowia odnośnie żywienia dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Te przygotowane ze szczególną starannością potrawy dostarczamy w specjalnych do przewozu żywności pojemnikach utrzymując odpowiednią higienę i temperaturę dań. Korzystamy ze spełniających odpowiednie wymagania samochodów oklejonych naszym logo firmowym. Swoje dostawy opieramy na nowych, niezawodnych pojazdy tak aby każdego dnia dostarczać nimi posiłki na czas.

Kontakt

WIADOMOŚĆ

515 041 359
502 639 441

j.d.catering@op.pl